На певному етапі господарської діяльності юридичні послуги та допомога можуть знадобитися будь-якому підприємству. І тоді виникає питання: куди звернутися, щоб одержати якісні юридичні послуги? Гарантія професійної юридичної допомоги – це не лише знання законів, але й досвід надання юридичних послуг, який здобувається за роки роботи. Якісні юридичні послуги – це також і оперативність у розв’язку поставлених завдань, вміння чітко реагувати на різносторонні потреби клієнтів, конфіденційність у договірних відносинах та прийнятні ціни.

Компанія “Альпіна Консалт” надає кваліфіковані юридичні послуги в Києві й Україні більш 9 років. Професійні юристи надають різноманітні юридичні послуги від консультацій по складанню документації до повного супроводу бізнесу. Завдяки набутому досвіду та знанням ми забезпечуємо високу якість юридичних послуг, точно визначаємо ключові юридичні та комерційні проблеми, вирішуємо поставлені завдання в найкоротший термін.

Можливості з надання юридичних послуг

 

Успішний досвід надання юридичних послуг як українським, так і іноземним компаніям дозволив відпрацюввати ефективні технології взаємодії із клієнтом. Наш клієнт не відчуває, що ми перебуваємо в іншому офісі, місті або країні, ми завжди на зв’язку, завжди реагуємо оперативно.

Ми надаємо юридичні послуги необхідні як починаючому підприємцю, так і компаніям, які давно перебувають на ринку. Професійне надання юридичних послуг дозволяє ефективно вирішувати виникаючі проблеми з найменшими витратами для клієнта та оптимізувати господарсько-договірну діяльність підприємства.

Ми пропонуємо наступні юридичні послуги:

 

  • Абонентське юридичне обслуговування
  • Юридична консультація
  • Реєстрація, реорганізація, ліквідація
  • Складання договорів, зовнішньоекономічних контрактів
  • Стягнення заборгованості (повернення боргів)
  • Виконавче провадження

Наші клієнти цінують якість нашої роботи і, співпрацюючи з нами, Ви можете розраховувати на професійні юридичні послуги, щиру увагу фахівців до Ваших проблем, конфіденційність, добру пораду та допомогу.

З питань надання юридичних послуг звертайтеся, в розділі Контакти.
Сподіваємось бачити Вас серед наших клієнтів та надати перераховані вище юридичні послуги.