В процесі роботи підприємства часто виникають ситуації, коли потрібні юридичні консультації. На різних стадіях розвитку бізнесу юридична консультація необхідна щоб оцінити існуючий стан справ, спрогнозувати можливі наслідки в залежності від вчинених дій, і одержати практичні рекомендації для оптимального вирішення поставлених завдань.

Компанія “Альпина Консалт” надає професійні юридичні консультації з питань господарської діяльності в різних галузях права. Юристи компанії мають великий досвід і високу кваліфікацію. Юридична консультація складається з теоретичної інформації (посилання на законодавчі документи, статті, витяги тощо) та рекомендацій, що базуються на практичному досвіді застосування конкретних нормативно-правових актів.

Проаналізувавши причини виникнення проблемної ситуації та вивчивши всі супровідні документи, наші фахівці нададуть якісну юридичну консультацію й порекомендують оптимальний варіант її вирішення.

Ми пропонуємо наступні юридичні консультації:

  • усна юридична консультація;
  • письмова юридична консультація;
  • виїзна юридична консультація.

 

Усна юридична консультація.
В офісі компанії
Наші фахівці серйозно підходять до справи та завжди ретельно готуються до зустрічі з клієнтом: аналізують документи, що відносяться до справи (договори, претензії, розписки та ін.), детально розбирають ситуацію, аналізують можливі шляхи врегулювання питань згідно чинного законодавства.
По телефону
Якщо підприємство клієнта знаходиться в іншому місті, країні, консультування може здійснюватися у телефонному режимі. Документи, що стотсуються справи, передаються електронними засобами зв’язку для попереднього аналізу фахівцями.

Письмова юридична консультація.
У більшості випадків, юридична консультація в письмовій формі необхідна клієнтам як офіційний документ, який, надалі, можна використовувати в роботі: думка професійного юриста, грамотно оформлене роз’яснення тих або інших законодавчих норм відносно конкретної ситуації відіграють не останню роль в ході переговорів з контрагентами. Також, письмова юридична консультація може слугувати керівництвом у господарській діяльності підприємства: рекомендації та поради, які містяться в письмовому висновку юриста, допоможуть мінімізувати ризики, уникнути претензій, судових розглядів, і т.д.

Виїзні юридичні консультації.
За бажанням клієнта, консультація юриста може бути надана за межами офісу.
У деяких випадках буває необхідно, щоб юридична консультація надавалася у конкретному місці – щоб наочно можна було оцінити ситуацію, або в процесі переговорів клієнта зі своїми партнерами. Досить часто такі юридичні консультації трансформуються в супровід угод, коли присутність нашого юриста і своєчасна юридична консультація сприяють укладанню угоди на більш вигідних умовах.

Вартість юридичної консультації

У вартість консультації юриста, незалежно від того надається юридична консультація в усній або у письмовій формі, включено: аналіз питання/ситуації клієнта; надання інформації та роз’яснень нормативних актів (законів, постанов, наказів і т.д.), які регулюють конкретні взаємини; висновки, поради та рекомендації відносно подальших дій.

  • усна юридична консультація: від 150 грн.;
  • письмова юридична консультація: від 300 грн.;
  • виїзна юридична консультація: від 600 грн.

Юридична консультація може бути першим етапом нашого з Вами співробітництва. У випадку, якщо аналіз ситуації покаже, що потрібно вживати певних заходів для вирішення питання – наша допомога може не обмежуватися лише юридичною консультацією: ми допоможемо в складанні необхідних документів, візьмемо на себе всі турботи по реєстрації, захистимо Ваші інтереси в суді.