Виконавче провадження – це комплекс дій, встановлений Законом України ” Про виконавче провадження”, з метою примусового виконання рішення суду.
Виконавче провадження є завершальною стадією судового процесу. Сторони виконавчого провадження – це стягувач і боржник, які можуть бути як фізичними, так і юридичними особами та можуть брати участь у виконавчому провадженні особисто або через представників.

Супровід виконавчого провадження – не менш важливий етап, ніж судовий процес. Досить часто трапляється, що в ході виконання рішення суду виникають різні питання, ігноруються вимоги сторін виконавчого провадження, або рішення не виконується тривалий час. Причиною цьому можуть бути навмисне відхилення боржника від виконання рішення та бездіяльність державного виконавця.

Слід зазначити, що на сьогоднішній день невиконання рішень суду – це розповсюджена практика. Державні виконавчі служби перевантажені роботою, і без супроводу процесу виконавчого провадження справа може бути залишеною без розгляду місяцями. Тобто, формально, виконавче провадження відкривається, але ніяких конкретних дій не вживається. Внаслідок, існує ризик того, що виконавче провадження може бути закрите, а рішення суду – повернуте без виконання. Крім того, нерідкими є випадки, коли сторони процесу не одержують навіть постанови про відкриття провадження. В результаті, боржник вважається не сповіщеним належним чином і може оскаржити в суді подальші дії виконавця. Усього цього можна уникнути, якщо довірити супровід виконавчого провадження професійним юристам, що мають досвід в даній області.

Компанія “Альпина Консалт” надає повний комплекс послуг, пов’язаний з відкриттям та супроводом виконавчого провадження в Києві та по всій Україні. Наші фахівці мають багатий досвід у даній сфері, здійснюють представництво інтересів та захист прав своїх клієнтів на всіх стадіях виконавчого провадження, постійно взаємодіють із державними виконавцями й контролюють процес виконання рішення.
Метою нашої роботи є скорочення строків виконавчого провадження і якнайшвидше стягнення заборгованості з боржника.

Супровід виконавчого провадження включає наступні послуги:

  • Надання консультацій з процедури виконавчого провадження;
  • Підготовка та пред’явлення заяви про примусове виконання рішення суду в Державні виконавчі служби Києва й України;
  • Підготовка інших необхідних документів (заяв, запитів, клопотань про порушення кримінальної справи проти боржника, який ухиляється від виконання рішення суду і т.д.);
  • Представництво інтересів у виконавчих службах;
  • Накладення арешту на майно та гроші боржника, які знаходяться на банківських рахунках, що є дуже дієвим методом впливу на боржника та забезпеченням цілісності коштів до їхнього списання на користь стягувача;
  • Своєчасне оскарження бездіяльності або дій державних виконавців в адміністративному та судовому порядку;
  • Припинення або закриття виконавчого провадження;
  • Допомога у вирішенні інших питань, пов’язаних з виконавчим провадженням.

Ми відповідально ставимося до кожного виконавчого провадження, яке ми супроводжуємо. Наші юристи ретельно аналізують інформацію, постійно підтримують зв’язок з державними виконавцями та усіляко сприяють їм у їхній роботі з конкретним виконавчим провадженням. Наші дії спрямовані на те, щоб зберегти Ваш час і забезпечити досягнення результату.