Згідно діючого законодавства, укладання договорів у письмовій формі є обов’язковою умовою для юридичних осіб. Крім того, закріплення договірних відносин на папері корисно і самим учасникам угоди, адже складання договору – це, фактично, розробка “інструкції”, схеми взаємодії між контрагентами. Складання договорів згідно вимог законодавства, правильність і точність висловлювань мінімізує ризик втрат у бізнесі й сприяє розумінню сторонами всіх своїх прав та зобов’язань.

Досить часто складання договорів відбувається лише для дотримання формальності й, згодом, коли виникають спірні ситуації або розбіжності, тексти подібних договорів не містять відповідей на виниклі питання, або можуть трактуватися двозначно. У випадку звернення до суду, неграмотно складений договір може бути визнаний недійсним, а угода – неукладеною, що не спричинить ніякої правової відповідальності для сторін.
Від початку якісне складання договору забезпечує захист інтересів та є підставою для виконання зобов’язань. Тому, до питання складання договорів та зовнішньоекономічних контрактів варто ставитися відповідально: договір повинен бути написаний грамотно, зрозуміло та коректно, у ньому повинні бути чітко й послідовно викладені процедура роботи, права та обов’язки кожної сторони й ступінь відповідальності у випадку невиконання зобов’язань.
Таким чином, складання договорів – це досить серйозна процедура, в ході якої потрібна допомога професійних юристів.

Можливості/досвід у складанні договорів

Компанія “Альпина Консалт” має багаторічний досвід роботи з різними договорами. Наші фахівці здійснюють складання договорів і зовнішньоекономічних контрактів, а також пропонують послуги юридичної експертизи договорів, враховуючи всі законодавчі вимоги та норми ділового документообігу. Крім того, при складанні договору ми аналізуємо ситуацію на ринку клієнта, вивчаємо судову практику й застосовуємо ті положення, які довели свою ефективність. Складені нами договори перевірені в різних ситуаціях і зарекомендували себе як надійні та коректні.

Ми пропонуємо складання договорів:

  • Складання типового договору;
  • Договір під конкретну угоду (разовий договір);
  • Складання зовнішньоекономічного контракту (міжнародний договір);
  • Змішаний договір – включає в себе положення різних видів;
  • Складання додатків, які є невід’ємною частиною договорів (технічні завдання, специфікації, прейскуранти і т.д.);
  • Додаткові угоди – що доповнюють, припиняють або змінюють дію договору.

Вартість складання договору: від 200 грн.
Вартість складання зовнішньоекономічного контракту: від 1000 грн.
Строки: від 2-х робочих днів.

Юристи компанії допоможуть Вам скласти договір і всі необхідні додатки з урахуванням Ваших завдань, потреб та побажань, а також поліпшити й оптимізувати існуючі варіанти договорів: виключити, додати або відкоригувати умови та пункти. Нашою метою є складання договору, в якому будуть максимально ємко прописані та конкретизовані всі ключові моменти, щоб захистити інтереси клієнтів та забезпечити ефективне співробітництво за договором.