Абонентське юридичне обслуговування – це комплексний зовнішній юридичний супровід поточної господарської діяльності підприємства за фіксовану плату на регулярній основі.

Абонентське юридичне обслуговування містить у собі такі послуги (комплексно, або на вибір):

 

  • Письмові та усні консультації з питань застосування цивільного, трудового, податкового, корпоративного, адміністративного права;
  • Розробка внутрішніх документів, які необхідні для організації документообігу підприємства (накази, інструкції, договори і т.д.)та інших правових документів (угод, довідок, листів, установчих документів);
  • Консультування з питань організації кадрового діловодства на підприємстві;
  • Участь наших фахівців у переговорах з Вашими партнерами та контрагентами, зустрічах із третіми особами, супровід угод;
  • Досудове врегулювання спорів (складання та подача у відповідні органі скарг, заяв, претензій, позовів).
  • Правова експертиза договорів, супровід при укладанні, виконанні, розірванні угод, зовнішньоекономічних контрактів;
  • Інформаційна підтримка діяльності підприємства (надання довідкової інформації, нормативних матеріалів, витягів із законів, постанов, інструкцій законодавчих, судових і виконавчих державних органів).

Головною перевагою абонентського юридичного обслуговування є багатофункціональність і якість послуг, завдяки різносторонньому досвіду наших юристів.

Спектр послуг, що надається в рамках абонентського юридичного обслуговування, значно перевищує стандартні посадові обов’язки штатних юристів – їх досвід обмежений тим функціоналом, який вони виконують у повсякденній роботі. Зовнішні ж консультанти, на відміну від вузькоспеціалізованих внутрішніх юристів, мають різноплановий досвід, тому що працюють із більшою кількістю компаній та у своїй практиці стикаються з різними ситуаціями.

Серед інших переваг абонентського юридичного обслуговування можна виділити ще й те, що у Вас відпадає необхідність нести витрати у зв’язку з оплатою праці штатного співробітника, організацією додаткового робочого місця тощо. Ви платите лише фіксовану абонентську плату за зовнішній юридичний супровід.

Співпрацюючи з нами в рамках абонентського юридичного обслуговування, Ви можете розраховувати на оперативність, конфіденційність, індивідуальний підхід до кожної проблеми та високу якість послуг.

Формат співробітництва та вартість абонентського юридичного обслуговування

 

Для співробітництва по абонентському юридичному супроводу ми укладаємо один договір на весь період обслуговування.

Вартість юридичного супроводу визначається в кожному конкретному випадку й залежить від кількості годин роботи наших юристів і переліку послуг, який формується виходячи із завдань та побажань клієнта.

Мінімальна вартість абонентського юридичного обслуговування – 30000 грн на місяць і включає 10 годин.
Послуги, надані понад домовлену кількість годин в рамках абонентського юридичного обслуговування, оплачуються додатково.

Для одержання детальної інформації, звяжітся з нами в розділі Контакти,  і ми з радістю надамо Вам розгорнуту інформацію стосовно співробітництва та вартості послуг, враховуючи безпосередньо Ваші завдання й побажання.